Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Killah Priest Koncerts Andrejsalā

12/13/07 | Koncerti

Andrejsalā, "Pulkvedī" 25.maijā uzstāsies mūziķis Killah Priest no hip-hopa apvienības "Wu-Tang Clan", informēja "Ritma institūta" direktors Aivars Apriķis.

"Wu-Tang Clan" ir viena no visietekmīgākajām grupām hip-hopa vēsturē, kas debitēja 1993.gadā ar platīna plati "Enter the Wu-Tang". Visi no "Wu-Tang" solo projektiem attīstījās neatkarīgi no debijas plates.

 Killah Priest atšķiras no saviem "Wu-Tang Clan" kolēģiem. Mediji un fani viņu dēvē par pravieti, novatoru un dzejnieku. Priest sākumā aizrāva klausītājus ar klasisko skaņdarbu B.I.B.L.E. (Basic Instructions Before Leaving Earth -"Pamata instrukcija pametot Zemi").

 


Viņa īstais vārds ir Valters Rīds. Bērnībā un pusaudžu vecumā viņš studēja reliģiju un vēsturi. Viņš ar nostalģiju atceras, ka vēl mācoties vidusskolā uz ielām rīkoja nelielas mācību sesijas, stāstot par reliģiju un antīko vēsturi. Šī agrīnā izpaušanās un nemitīgā izglītošanās kopā ar personīgu pieredzi "Bed-Stuy" projektos vēl joprojām tiek manīta viņu lirikā.

Viņa izcilā vārdu spēle skaņdarbā "B.I.B.L.E." pamudināja "Geffen Records" piedāvāt viņam ieraksta līgumu. Rezultātā, viņa plate "Heavy Metal" kļuva par hip-hopa klasiku.

90.gadu beigās Killah Priest nodibināja "Wu Tang Clan' blakusprojektu "Sunz Of Man", kurā piedalījās arī "Prodigal Sunn", "60 Second Assassin" un "Hell Razah". Turpinājās sadarbība arī ar "Wu Tang Clan", "Ol Dirty Bastard" un "Gravediggaz".

Viņa parādīšanās sestajā "Red Hot" organizācijas labdarības albūmā pret AIDS ar nosaukumu "America Is Dying Slowly" turpmāk nostiprināja viņa statusu kā vienu no cienījamākajām balsīm un iztēles bagātākajiem māksliniekiem hip-hopā. Pasākums sāksies plkst.20, biļetes maksā no astoņiem līdz 15 latiem.

 

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils