Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

‘Austrumbloks’ uzstāsies lielākājās Latvijas pilsētās

12/17/07 | Festivāli

“Austrumbloks” ir jauns muzikāls hip-hop kultūras projekts, kurā apvienojušies aptuveni divdesmit šīs kultūras pārstāvji, apdziedot sociālas, ar integrāciju un savstarpējām attiecībām saistītas tēmas, arī vēsturiskas problēmas.

Viens no “Austrumbloka” līderiem Ozols, komentējot gaidāmo koncerttūri teica: “Austrumbloks piedāvā mūsu divvalodu apstākļiem citu risinājumu - necensties izdabāt otram, pārejot uz vienu valodu, kas jāsaprot abiem, bet abas valodas dziesmās jaukt. Viens pabeidz savu tekstu latviski, un nākamais pārņem stafeti, turpinot izteikties par to pašu tēmu krieviski, ievērojot arī atskaņas.”

 

 

Austrumbloka dziesmas skan gan latviešu, gan krievu valodā. Turklāt viena otru nevis dublējot, bet papildinot un turpinot iesākto domu. Projekta vadītāji cer, ka tas radīs klausītājos interesi saprast citas nācijas valodu, kultūru un mentalitāti.

 

 

Bez “Austrumbloka” kā īpašie viesi koncertos piedalīsies arī Jānis Stībelis prezentējot jauno albūmu ‘Paliec tepat’, kā arī dziesmas no iepriekšējiem albūmiem tai skaitā krievu valodā; Talantu Fabrikas dalībnieki Edijs un Fidji, kuri uzstāsies ar savām jaunajām dziesmām. Atsevišķās pilsētās piedalīsies arī sekojoši viesi: “3nity” (Rīga-Cēsis), “Vataga” (Daugavpils), “Rays” (Liepāja), “Xxellent1” (Liepāja), un citi.

Tūres datumi:
23. jūlijs 20:00 Limbažu pilsētas estrāde,
6. augusts 20:00 Valkas pilsētas estrāde,
13. augusts 19:00 Jelgava, parks pie pilsētas k/n,
14. augusts 20:00 Jēkabpils, Krustpils stadiona laukums,
28. augusts 19:00 Liepāja “Pūt Vējiņi” estrāde,
3. septembris 19:00 Daugavpils kultūras centrs.

 

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils