Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Amigo Baltijas Graffiti Festivāls

12/17/07 | - Graffiti

Šī gada 2.septembrī Rīgā, Daugavas stadionā jau otro reizi pulcēsies Baltijas labākie graffiti mākslinieki un viņu atbalstītāji, lai radošā atmosfērā noteiktu šī gada festivāla uzvarētājus. Amigo Baltijas Graffiti Festivāls sadarbojas ar MTV Baltija, kurā varēs gūt plašu ieskatu pasākuma norisēs.

Veicot rūpīgu dalībnieku atlasi, finālā piedalīties tiks aicināti desmit mākslinieki no katras Baltijas valsts. Katram tiks piešķirta aptuveni 4 metrus gara un 2 metrus augsta pamatne, uz kuras gan individuāli, gan komandās tiks izveidoti graffiti mākslas darbi. Šogad startēs arī sacensība jaunajiem graffiti zīmētājiem, kuri nesen uzsākuši šo mākslas veidu, tie tiks aicināti pārstāvēt katrs savu valsti uz 10 speciāli tam veltītiem blokiem. Šā gada mākslas tēma – pilsēta. Tiesneši gaidāmi no visām Baltijas valstīm un Lielbritānijas, žūrijas vadītājs leģendārais graffiti mākslinieks Krys.

Šogad pasākums būs krietni plašāks tiem, kas atnākuši graffiti tapšanas procesu vērot, jo organizatori būs parūpējušies arī par plašu radošo, mākslas un izklaides programmu dažādās darbnīcās, konkursos un atrakcijās. Jebkurš skatītājs varēs piedalīties Amigo stensilu konkursā, veidot sava Adidas T-krekla dizainu, piedalīties mākslas radošajā darbnīcā.

Apjomīgāka būs arī festivāla muzikālā daļa, kurā tiksimies gan ar Dj, gan dejotājiem, gan „dzīvajiem” mūziķiem, kuri uz lielās skatuves veidos improvizētu ceļojumu no hiphopa līdz regejam un rokam. Koncerta noslēgumā būs iespēja vērot vairākus izpildītājus, tajā skaitā Somijas izpildītāju Cheddar, grupas Astro’n’out un Hospitāļu Iela.

 

 

Uzvarētāji pro kategorijā:

Original team - TB2 (LT)
Original style - Toze (EE)
Original idea - Pal (LV)
Original technique - Ders (LT)

Uzvarētāji jauno kategorijā:

1. Enorm (LV)
2. Wee (LT)
3. Scizo (EE)

Uzvarētāji Amigo stencilu konkursā:

1. Pāvels (LV)
2. Furry (LT)
3. Gvido - E.T. (LV)

Uzvarētājs Nokia sipas konkursā:
Edžiņš (LV)

 

 

 

 

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils