Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

DJ Confuze viesosies Latvijā

12/21/07 | Klubu pasākumi

Pēc grandiozajiem panākumiem DJ konkursā Zviedrijā, un zviedru 2003. gada DMC čempiona statusa iegūšanas, DJ Confuze (īstajā vārdā Marko Purgaj) mērķis ir kļūt  par vienu no labākajiem klubu dīdžejiem.

Viņa profesionalitāte un spējas tika augsti novērtētas iegūstot labākā DJ statusu zviedru Hip-Hop gada Balvā (Swedish Hip-Hop Awards) divus gadus pēc kārtas. It kā ar to vēl nebūtu diezgan, 2003. gadā viņa darbs ar Club Blenda cēla viņa prestižu un atnesa klubos visatzītāko titulu - Nöjesguiden Gothenburg Balvu „BEST CLUB". Izmantojot tehniski pareizo - tādu kā funky scratch -  un savu degsmi mūzikā, viņam izdodas apvienot visus īpatnējos stilus gan dīdžeju konkursos, gan deju zālēs. Šis veiksmīgais piegājiens pavēra viņam iespējas uzstāties visā Eiropā, kopā ar tādiem ievērojamiem māksliniekiem kā John Legend, DJ A-Trak (Kanye West’a dīdžejs), Looptroop un Timbuktu. Turklāt viņš ir spēlējis lielākajos Zviedrijas festivālos - Hultsfred, Göteborgskalaset un Malmöfestivalen. Neieskaitot spēlēšanu pasākumos, viņš ir arī dīdžejs vienā no labākajiem hip hop klubiem The Jump Off un Club Welcome savā dzimtajā pilsētā Gotenburgā, Zviedrijā. Bez tam, viņš ir spēlējis slavenajā klubā Fatmilk - visvecākajā un prestižākajā hip hop klubā Zviedrijā, kurš nosaka visu hip hop klubu standartus visā Zviedrijā. GZA (Wu-Tang), Tha Liks, Masta Ace, Jeru Da Damaja, Slum Village un Atmosphere ir tikai daži no tiem, kas ir spēlējuši klubā Fatmilk pēdējo 10 gadu laikā. Lai skaļāk atzīmētu šo desmitgadi, 2003.gada decembrī DJ Confuze kopā ar DJ Dainja (Fatmilk dibinātājs), Timbuktu, Looptroop un Spotrunnaz devās uz hiphopa galvaspilsētu – Ņujorku. Šis zviedru „šovkeiss” bārā Joe’s Pub bija tik veiksmīgs, ka noteikti atstās ierakstu zviedru hiphopa vēsturē. Dj Confuze ir arī oficiālais dīdžejs lielākajai zviedru hiphopa izpildītājai Peshi (nočeko www.peshi.com).

Te ir daži mākslinieki, kurus DJ Confuze ir  atklājis, gan arī tie, ar  kuriem kopā uzstājies:

 

50 Cent, John Legend, Beatnuts, DJ A-Trak (Kanye West´s DJ), Anastasia, Trevor Nelson, Wiley & Roll Deep Crew, Sage Francis, DJ Vadim, People Under The Stairs, Looptroop, Spotrunnaz, Snook, Masayah, Timbuktu, Fattaru, 4:e Världen, M.B.M.A., Loose Cannons, Neil Armstrong, DJ Klever (The Allies), DJ G Brown, Rodney P, DJ Noize, DJ Static, DJ Plus One, etc.

 

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils