Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Fidgit un MC Bunzi B uzstāsies Latvijā

12/21/07 | Klubu pasākumi

Britu DJ Fidgit kopā ar MC Bunzi B uzstāsies vairākos Latvijas klubos.

Bērnību pavādījis Johannesburgā (Dienvidafrika), vēlāk pārcēlies uz dzīvi Londonā (Lielbritānija). Spēlējis lielākajā daļā Eiropas, San Francisko (ASV), kur dzīvojis un spēlējis 2 gadus, Dienvidāfrikā, bet pašlaik Oslo (Norvēģija).

Fidgit tēvs pārsvarā klausījās viena stila mūziku – Cliff Richard un The Shadow, kas nākamajam diskžokejam raisīja vēlmi uzzināt, kādi vēl mūzikas stili un novirzieni pastāv. Kad viņš pārcēlās no Dienvidāfrikas uz Londonu, tad afrikāņu ritmi nāca līdzi, un Fidgit sāka mācīties par bundzinieku.

Muguras trauma liedza to turpināt, un viņš pievērsās dīdžejošanai. Tajā laikā sākās DMC pasaules čempionāti diskžokejiem, un cilvēki saprata, cik daudz mūzikas pārveidošanas un jaunas radīšanas ir iespējams ar divu plašu atskaņotāju un miksera palīdzību. Jaunais censonis sāka spēlēt kur vien varēja: skolas ballītēs, privātos burziņus, lai nopirktu savus pirmos Technics plašu atskaņotājus, ko viņš izdarīja 15 gadu vecumā. Ir pagājuši 12 gadi, bet viņš joprojām spēlē uz tiem pašiem plašu atskaņotājiem.

idgit lielā mūzikas mīlestība ir pret hip-hop, bet labprāt spēlē ari r'n'b, reggae, nu-skool breaks, 2step, electro, house, funk un citus mūzikas stilus. Pašlaik diskžokejs spēlē Londonā, Oslo un San Francisko, ir iesildījis pasaulē ļoti populārus izpildītājus Missy Elliott, MC Solaar (franču reperis), Fat Joe Lielbritānijas tūrēs. Pašlaik notiek DJ Fidgit Eiropas tūre, kuras ietvaros viņš uzstājas arī dažās Latvijas pilsētās, un tūrē viņu pavada viņa draugs un reperis Bunzi D no apvienības The Endz Crew (Londona).

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils