Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Kid Loco uzstājās Andrejsalas „Pulkvedī”

12/21/07 | Koncerti
Ar franču Dj Kid Loco uzstāšanos 2007. gada 19. oktobrī tiks atklāta jauna pasākumu sērija „Beauty & the Beast”, kas pulcēs auditoriju, kurai Latvijā nemaz nav tik viegli atrast atbilstošas izklaides iespējas – jauni, moderni, atvērti, provokatīvi un inteliģenti.

Pirmā pasākuma centrā – pirmo reizi Latvijā – Jaunās Eiropas dzīvesstila un modes žurnāls B EAST un - sava jaunā albuma izdošanas ‘priekšvakarā’ - populārais franču mūziķis Kid Loco. Ar pasākumu “Beauty & The Beast” tiks atzīmēta provokatīvā žurnāla ienākšana Latvijā, veidojot tematiski – muzikālu priekšnesumu ar Kid Loco, vietējiem Dj un mūziķiem, atbilstošiem dzērieniem, modes skati, videoinstalācijām un performancēm.

Latvijā pazīstamais franču mūziķis Kid Loco klubu apmeklētājus pārsteidz jau no 90-to gadu sākuma ar savu specifiskā skanējuma trip-hop mūziku. Kopš sava jaunākā albuma izdošanas, viņš ir izveidojis Royal Relleville leiblu, izdevis dažādu izpildītāju, kā Pulp, Saint Etienne, Portishead, Talvin Singh, Mogway, u.c. remiksus, kā arī sadarbojas ar dažādiem izpildītājiem, veidojot ‘dzīvo’ šovu. Veidojis mūziku vairākām filmām, par ko saņēmis arī ievērojamas godalgas. Jau gandrīz gatavs ir viņa jaunais albums “The Party Animals & Disco Biscuits”, kura fragmenti noteikti būs dzirdami Kid Loco trīs stundu garajā izpildījumā Andrejsalas „Pulkvedī”.

 

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils