Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Notika ekstrēmo sporta veidu un mūzikas pasākums Open Street

12/21/07 | Pasākumi.

Šī gada 23.septembrī, plkst.14:00, Rīgā, Vērmanes dārzā, Jauniešu mēneša ietvaros notiks pasākums jauniešiem Open Street. Projektu organizē jauniešu organizācija/mūzikas skola Ritma Institūts sadarbībā ar Rīgas Domes Izglītības Jaunatnes un sporta departamentu.

Parkā tiks uzstādīta rampa, kas paredzēta BMX, in-line un skeitborda braucējiem, visas dienas garumā notiks sacensības. Pieteikšanās rampas sacensībām – info@ritmainstituts.lv, kā arī pasākuma dienā sākot no 12:00.

 

Paralēli uz skatuves notiks dažādu mākslinieku uzstāšanās - Gacho, Āķis, DJ Ai-va, DJ Tru, breikdance komanda Camelot, Guerilla Habits, Beatbox Inc., Principal Stuff, Freestyle Perccusion group, teātra mākslas priekšnesumi. Vakara galvenie viesi Respect My Hustle (Zviedrija) un grupa Astro'N'Out. Pasākumu vadīs Toms Grēviņš un Anna Rozīte.

 

Atsevišķi paredzētas dažādas atrakcijas apmeklētājiem: dj sacensības, mākslas radošās darbnīcas telts, kuru vadīs Anastasija Kobrinska un Jānis Jansons, brīvrunas, graffiti izstāde un citas aktivitātes. Ieeja visiem ir bez maksas.

 

 

 

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils