Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Notiks HIP HOP FEST 2008

12/22/07 | Festivāli

No 2000 gada katru gadu Rīgā notiek lielākais hip hop kultūrai veltītais pasākums! Katru gadu simtiem dalībnieku piedalās atlases kārtās lai tiktu finālā un iegūtu labākā MC titulu!

Uzstāšanās tūkstošu apmeklētāju priekšā, freestyle – tas viss ir daudzu jauno MC sapņu piepildījums. Papildus MC sacensībām notiek arī dj uzstāšanās un hip hop dejotāju šovi!

Festivālā gadu gaitā piedalījušies tādi izpildītāji kā Paraguay Zoo, Full Clipp (no šīs grupas nāk Gacho), Fool, Newhay Dimm, Xxellent1, Rays, Neplagiat, utt.

Katru gadu pasākumu klātienē apmeklēja apmēram 1500 cilv. Kā viesi katru gadu uzstājās breika dejotāji, beatbox, MC un DJ. Īpašie viesi bijuši no Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Lielbritānijas, Somijas, ASV, u.c.

 

Festivāla koncepcija ir apvienojot latviešu un krievu hiphop kultūras apmeklētājus lielāko vērību veltot jauniešiem 15 – 24 gadu vecumā. Pasākuma koncepcija ir jauno MC konkurss, kuru vērtē Latvijas populārākie hip hop pārstāvji: Gustavo, Ozols, R-Viss, Neplagiat, un citi. Papildus tam notiek jauno hiphop dīdžeju showcase, kuru vērtē publika.

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils