Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Notika Red Bull Music Academy Seminārs

01/14/08 | Radošās Darbnīcas

Šogad pirmo reizi Latvijā tika rīkota info sesija/seminārs par „Red Bull Music Academy”.

Seminārs notika sadarbībā ar „Ritma Institūtu”, kas ir pirmā privātā mūzikas skola Baltijas valstīs un ir pietuvināta savā apmācībā „Red Bull Music Academy”. „Ritma Institūtā” apmācība ir tendēta uz moderno ritmu, tehnoloģiju, skaņu apgūšanu. Skolā dažādās programmās tiek apmācīti: mūzikas producenti, dīdžeji, emsiji, perkusionisti, vokālisti un radio dīdžeji.

Ritma Institūtā” 23.martā viesojies Red Bull Mūzikas Akadēmijas absolvents DJ Quest no Tallinas, kurš piedalījās 2005.g apmācībās Sietlā, ASV. DJ Quest ir viens no Igaunijas labākajiem urbānās mūzikas dīdžejiem, regulāri spēlē lielākajos valsts klubos, vada radio raidījumu Raadio2, producē mūziku, kā arī ir savas ierakstu kompānijas „Legendaarne Records” vadītājs.

Interaktīvajā seminārā piedalījās apm. 50 aktīvākie Latvijas dīdžeji un mūzikas producenti, kuriem tika sniegta informācija par Akadēmiju kopumā, tika demonstrēti video materiāli no iepriekšējo gadu „Red Bull Music Academy” nodarbībām un notika sarunas ar DJ Quest, kas dalījās savā pieredzē un iespaidos par Akadēmijā notiekošo.

Jau devīto gadu, „Red Bull Music Academy” turpina īpašo, jauno pieeju modernās mūzikas apmācīšanā un godināšanai. Akadēmijā, informācija un iedvesma rodas no visdažādākajiem avotiem: ideju apmaiņas, dažādās ietekmes, joki, karstasinīgas mākslinieciskas diskusijas, atpūta klubos vai vienkārši sitot bītu pa pusdienu galdu. „Red Bull Music Academy” ir pasākums reizi gadā (divas nedēļas), kurā piedalās dīdžeji, producenti, un mūziķi no vairāk kā 70 valstīm pārstāvot visdažādākos mūzikas stilus. Pasniedzēji ir gan visiem pazīstamas mūzikas leģendas un pirmssācēji, gan jaunie meistari. Akadēmijas telpas ir aprīkotas ar dīdžeju atskaņotāju komplektiem, mazām ierakstu studijām, sampleriem, taustiņinstrumentiem un vismodernāko mūzikas producēšanas tehnoloģiju un datoraprīkojumu.

Pēc dalībnieku atmiņās palikušajiem pasākumiem Berlīnē, Dublinā, Ņujorkā, Londonā, San Paulo, Keiptaunā, Romā un Sietlā, šogad Akadēmija savas sēklas plāno sēt Melnburnā, Austrālijā.

Red Bull Music Academy” ir unikāla iespēja pilnveidot savas zināšanas un iemaņas mūzikas jomā. Atliek tikai aizpildīt pieteikuma formu, ierakstīt 30min mixtape vai sevis producētās mūzikas izlasi un sūtīt starptautiskajai žūrijai uz izvērtēšanu. Pieteikšanās laiks no 2006.g. 13. aprīļa līdz 3. jūnijam.

 

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils