Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Amigo Baltijas Graffiti Festivāls 2008

09/18/08 | - Graffiti

Svētdien, 7. septembrī, Daugavas stadionā notika jau trešais pēc kārtas Amigo Baltijas Graffiti festivāls, kurā spēkiem mērojās visu trīs Baltijas valstu dalībnieki. Tiem tika atvēlēti apmēram četrus metus gari un divus metrus augsti 27 betona bloki, kur par labākā statusu cīnījās kā komandas, tā arī solo mākslinieki.

Bez grafiti un stencilu sacensībām notika arī citas aktivitātes, kur varēja piedalīties gan bērni un jaunieši, gan arī to vecāki – zīmēšanas, dīdžeju un graffti radošās darbnīcas, t-kreklu apzīmēšanas telts, Nokia multimediju telts, Amigo piedāvātais batuts, kā arī lielā skatuve, kur uzstājās tādi Latvijas izpildītāji kā Ozols, Nātre, grupas Mundane, Xenos, Maya & Jazzmakers un citi.


Neskatoties uz rudens sākšanos, laiks bija saulains un patīkams. Tik pat saulaina bija arī pasākuma atmosfēra – cilvēki bija pozitīvi noskaņoti, piedalījās visās aktivitātēs, atbalstīja konkursa dalībniekus un ar prieku baudīja uzstāšanās uz skatuves.
Kamēr notika radošās darbnīcas un pārējās norises, konkursa dalībnieki pabeidza savus mākslas darbus, kurus novērtēja trīs žūrijas pārstāvji no Latvijas un un pārējām Baltijas valstīm. Viens no tiem bija leģendārais Krys, kas ar grafiti mākslu ir saistīts jau vairāk kā 10 gadus!

Pēc žūrijas vērtējuma tika izvēlēti uzvarētāji četrās kategorijās – labākā komanda, labākais stils, labākā ideja un labākā tehnika. Uzvarētāju saraksts:
labākā komanda – Breathe Potion Crew (Lietuva)
labākais stils – Erk (Lietuva)
labākā ideja – Klauss (Latvija)
labākā tehnika – Sim Kares (Igaunija)

Vakarā uz skatuves notika uzvarētāju apbalvošana, ar ko arī nobeidzās festivāla pirmā daļa, taču tai sekoja noslēguma ballīte Sapņu Fabrikā, kur skatītāji varēja baudīt brīnišķīgu koncertu.

Kā galvenie viesi tajā uzstājās grupa Mattafix no Lielbritānijas, kas ir populāri ar tādām dziesmām kā „Big City Life” un „Living Darfur”. Taču grupai bija arī iesildītāji – talantīgā modernā džeza grupa Very Cool People un bītboksa meistari grupa Beatbox Inc.


Mattafix programmā tika iekļauti jaunā albūma dziesmas, kā arī vecie un ar laiku pārbaudītie grāvēji. Ar šo burvīgo uzstāšanos arī noslēdzās kārtējais Baltijas Graffiti festivāls, kas priecēs mūs arī nākamos gadus.


 

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils