Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Rīgā uzstāsies slaveno rokgrupu „The Libertines” un „Dirty Pretty Things” bundzinieks Gary Powell!

04/06/09 | Klubu pasākumi

Pēc ilgāka pārtraukuma šis būs jau trešais „Nasty Nasty” pasākums, kas notiks šī gada 24.aprīlī, mūzikas klubā „Pulkvedim neviens neraksta...” un kā īpašais viesis uzstāsies slavenais bundzinieks un DJ Gary Powell.

Ņujorkā dzimušais Gary Powell kļuvis par īstenu britu rokmūzikas zvaigzni spēlēdams pēdējo divdesmit gadu divās no vispopulārākajām grupām – “The Libertines” un “Dirty Pretty Things”. Gary Powell studējis klasisko mūziku un uzsāka mūziķa karjeru kā bundzinieks klasiskās mūzikas grupās. Vēlāk viņš pārgāja uz mazliet "skaļākām" mūzikas formām un izpelnījās apbrīnojami plaša profila bundzinieka reputāciju, un saņēma uzaicinājumu spēlēt ar leģendāro Eddie Grant. The Libertines grupas menedžeris uzaicināja Gary spēlēt grupā viņa labās humora izjūtas un lielisko spēju dēļ. “Uz skatuves Gary ir kā grupas lokomotīve,” saka Carl Barat.
Taču Gary Powell ir arī pazīstams dīdžejs. "Gary ir augsta klase. Apbrīnojams DJ-s ar absolūtas zvaigznes kvalitāti. Es viņu aicināšu atkal un atkal." Darren, Byblos, Glasgow. Gary kā dīdžejs kļūst arvien populārāks un ir piedalījies dažādos Lielbritānijas un starptautiskos dīdžeju pasākumos, uzstājies 17 pasaules valstīs. Gary ir ārkārtīgi gara un bagāta DJ karjera. Tā aizsākās dažos populāros Londonas klubos turpinājās pazīstamākajās un lielākajās zālēs un sasniedza kulmināciju NME klubā , kur Gary tagad spēlē pastāvīgi.
 „Nasty Nasty” pasākumu sēriju organizē biedrība „Ritma Institūts”. Pasākumu sērijas ietvaros regulāri Rīgas klubos uzstāsies interesantākie un populārākie Latvijas un ārzemju dīdžeji. Uz Latviju tiks aicināti mākslinieki, kas ir augstu novērtēti savā žanrā, bet ne vienmēr pazīstami plašām ļaužu masām.
Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss“ kasēs, kā arī internetā: http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/muusika/rock_ja_pop/?concert=48210

Vieta: „Pulkvedim neviens neraksta...” – Peldu iela 26/28, Vecrīga;
Laiks: 2009.gada 24.aprīlīs, plkst. 22:00;
Ieejas maksa: biļetes iepriekšpārdošanā – 4 Ls, pasākuma dienā – 5 Ls

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils