Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

„VERY COOL PEOPLE” debijas albums ir klāt!

05/26/09 | Koncerti

Šī gada 6.jūnijā, klubā „Pulkvedim neviens neraksta…” notiks jaunā albuma „Very Cool People” prezentācijas koncerts. Koncertā piedalīsies jazz/funk apvienība „Very Cool People” ar “double drums”, kā arī viesi - hip-hop mākslinieki Ozols un Nātre, dziedātājs Ervis Ramiņš („Laime pilnīga”), kā arī DJ AG.

Albumā iekļauti desmit skaņdarbi, no kuriem lielākā daļa ir instrumentālas kompozīcijas, tai skaitā divi instrumentālie singli “Sexual Beats” un “Two Sins”. Albums sākās ar “Very Cool People” intro skaņdarbu ar kuru sākušies gandrīz visi grupas koncerti. Dziesma reprezentē puišus kamēr tie kāpj uz skatuves, šī skaņdarba atskaņošana pirms uzstāšanās izveidojusies puišiem par tradīciju, tāpēc muziķi nolēma arī albumu sākt tieši ar šo dziesmu. Albumā iekļauts arī skaņdarbs “Pa vidu”, kas tapis kopā ar MC Ozols un MC Nātre, kā arī vēl viena dziesma - “Paul Walker”, kas ir kā turpinājums Ozola un “Very Cool People” sadarbībai. Šajā skaņdarbā piedalās arī “Laime pilnīga” vokālists Ervis Ramiņš. Skaņdarbos “Pickin’ Green”, “Cissy Strut” un “F.U.N.” ir dzirdami abi grupas bundzinieki spēlējam vienlaicīgi, kas ir visai reti sastopams skanējums Latvijā tapušiem ierakstiem. Grupa diskā ir iekļāvusi vienu “live” (no koncerta ierakstītu) skaņdarbu, jo “Very Cool People” ir un paliek “dzīvā grupa” un šo skanējumu vēlējās arī iekļaut savā debijas albumā.
Katrs divdesmitais 6. jūnija prezentācijas koncerta apmeklētājs klubā “Pulkvedim neviens neraksta…”, saņems albumu par brīvu, koncertā tas būs arī nopērkams par īpašu cenu, kā arī no 6. jūnija albums būs pieejams digitālā formātā platforma.lv mājas lapā, bet no 8. jūnija CD formātā tas pie klausītājiem nonāks visās lielākajās mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās. Albums tiek izdots CD formātā ar “FREEGOLD” atbalstu.

Vieta: klubs „Pulkvedim neviens neraksta…” Peldu iela 26/28, Vecrīga;
Laiks: 22:00;
Uzstāsies: Elvijs Grafcovs – guitar; Toms Poišs – bass; Artis Ločmelis – sax; Māris Vitkus – keys & synth; Jānis Jaunalksnis & Arturs Reirs – drums & percussions;
Viesi: Ozols & Nātre – rhymes; Ervins Ramiņš – vocal; DJ AG;
Ieejas maksa: 3 Ls;
Ieeja: no 18 gadu vecuma.

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils