Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Radošie un talantīgie tiek aicināti piedalīties „The CITY – pilsētvides kultūras festivālā”

08/18/09 | Festivāli

Festivāla organizatori aicina visus interesentus pieteikties „The CITY – pilsētvides kultūras festivālam”, kura pamatā ir konkurss, kas norisināsies desmit kategorijās – breakdance, hip hop dance, tecktonik dance, MC, DJ, beatbox, grafiti, pilsētvides video, pilsētvides foto un vides instalācijas.

Lai piedalītos konkursā, pretendentiem sākot no 2009.gada 1.augusta līdz 2010.gada martam jāiesūta savi darbi audio, video un/vai foto formātos, kas viņuprāt vislabāk atspoguļo pilsētu kā daudzpusīgu iespēju vidi. Visi iesūtītie darbi tiks publicēti festivāla mājaslapā www.thecity.lv. Katru mēnesi ar interneta balsojumu tiks noteikti katras kategorijas labākie dalībnieki. Visa konkursa uzvarētāji tiks noteikti kopējā žūrijas un interneta balsojumā, un rezultāti tiks paziņoti festivāla noslēguma pasākumā.
„The CITY – pilsētvides kultūras festivāla” ideja ir atspoguļot kopējo urbānās kultūras attīstību Latvijā, meklēt un parādīt jaunos un talantīgos jauniešus, tādēļ visi interesenti tiek aicināti pieteikties jaunajam konkursam. Festivāla mērķis ir apvienot latviešu un krievu pilsētvides kultūru pārstāvošos jauniešus kopējā festivālā, popularizējot un attīstot viņu intereses mūzikā, dejā un radošo aktivitāšu jomā.
Festivālu atbalsta: inbox.lv, TV24, 1188, easyget.lv, nightlife.lv, European Hit Radio.
Vairāk par festivālu – www.thecity.lv

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils