Sākumlapa
Mūzika un deju pasākumi
Ekstrēmie pasākumi
Māksla un modes šovi
Izpildītāju menedžments

Sākumlapa

STUFF

Reklamējies šeit

Šo sestdien „Ritma Institūts” atzīmēs 5 gadu jubileju!

11/26/10 | Klubu pasākumi

 

Šī gada 27.novembrī „Ritma Institūts” aicina visus audzēkņus un interesentus uz savas pastāvēšanas piecu gadu jubilejas pasākumu klubā „Pulkvedim neviens neraksta…”.
Sestdienas vakarā kluba galvenajā zālē uzstāsies DJ Ai-Va, Rudd, Garry Wallace, Ziggy, Emil-Deo, Alex-O, Qievdance, savukārt Bacardi Lounge zālē varēs dzirdēt DJ Sundquist, NS, Woofer, Luxintelligent, Anastacia, MAR.IS un Reynz.

„Ritma Institūts” ir modernās mūzikas mākslas skola, kas šobrīd īsteno sekojošas mācību programmas: CD un Vinil DJ, radio DJ, skatuves māksla - vokālā klase, mūzikas producēšana. Līdz šim „Ritma Institūtu” absolvējuši vairāk kā 450 studenti, viņu vidū arī šobrīd populārā DJ apvienība Milkmagic, Krist Winter, Dave Eagle, Kress, KiWi, Ba’loo, Dave Eagle, Foxy Mandy, Sundquist, Sunset Girl u.c.
„Ritma Institūts” ir ne vien mācību centrs, bet arī jauniešu organizācija, kas regulāri organizē un piedalās dažādos pasākumos un jaunajiem māksliniekiem sniedz iespēju praktiski parādīt sevi publikas priekšā. „Ritma Institūta” veiktie projekti: „Amigo Baltijas Graffiti Festivāls”, „The CITY – pilsētvides kultūras festivāls”, dalība festivālos „Positivus”, „Moonlight Party”, „Laba Daba”, „Zaļumballe” un citi. 
 „Ritma Institūts” regulāri organizē pasākumu sēriju „Jammin` Hard”, kur galvenā ideja ir improvizācija, kas apvieno sevī moderno tehnoloģiju un dīdžeju aparatūras atskaņoto mūziku ar klasiskiem mūzikas instrumentiem un dzīvo vokālu. Šajos pasākumos piedalījušies tādi mūziķi kā Dzintars Vīksna („Pulsa Efekts”), Normunds Piesis („Mirage Jazz Orchestra”), Elvijs Grafcovs („Very Cool People”), Mārtiņš Miļevskis („Astro`n`out”), Eduards Zagainovs, Tomass Delle un citi. Šī pasākumu sērija ietver sevī visdažādākos mūzikas stilus-no funk`a, hip hop`a un jazz`a līdz house mūzikai, mashup`iem un dubstep`am.

Vieta: „Pulkvedim neviens neraksta…” – Peldu 26/28; 
Laiks: 2010.gada 27.novembris, plkst. 23:00; 
Ieeja: no 18 gadu vecuma;
Papildus informācija: www.ritmainstituts.lv

Ritma Instituts

Error: The expand/collapse plugin requires that both parameters (id,title) are used.

: *
:  
:  
: *
   

Reklāma

MySpace profils